Samsung Yazıcım Kağıt Sıkıştırıyor

İsmail Hakkı Ö. |

İnternet üzerinden almış olduğum Samsung yazıcım aldığım Samsung yazıcı aldığımdan bu yana kağıt katlıyor. Elbetteki servisine göndermek gerekir. Fakat ilk önce kırılmayacak şekilde kargo yapacaksın. Sonra sağlam bir kargo parası vereceksin. Bu arada da makine olmayacak iş yerinde. Sonra gene güzel bir kargo parası ile makinen sana gelecek ve 200 küsure aldığın makine sana bilmem kaç liraya gelecek.

Etiketler :

Kağıt Besleme Çalışmama - Yazdırmama Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Hakkı Ö.
  15 Ekim
  20:37

  İşe yaramaz Samsung yazıcınızı çöpe attım

 • 04 Şubat
  12:49

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Ocak
  08:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi