Samsung Yasal Hakkımı Kullandırmıyor!

Uğur A. |

1, 5 sene önce Samsung galaxy mini telefon almıştım. ilk önce dokunmatiği arındından sürekli yakınlık sensörü bozulan telefon her servide gidip gelişinden bir hafta sonra arızalanıyor tekrar servide gidiyordu. 1 senede 4 defa aynı arızadan servide gitmesine rağmen iade talebimi çeşitli bahanelerle kabul etmediler. bende peki dedim daha sonra toplam 8. kez telefonum servise gitti.

Bütün irsaliyelerde elimde olmasına rağmen önce 3. kez servide gelişi dediler sonra yasak hakkınız doğmamış dediler en sonunda telefonun bi arızası yokmuş dediler şimdide benden habersiz telefonumu sanki alıp tekrar servise vermişim gibi girdi çıktı yaptılar 1, 5 ay serviste kaldı. Samsungda ilgilenmiyor. !

Etiketler :

Dokunmatik Tuş Takımı Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur A.
  27 Mart
  21:51

  Bu şikayeti yazdım ertesi gün arayıp telefonunuz beklemede garanti firmanız size para iadesi için geri dönüş yapıcak dediniz aradan 15 gün geçti hayla bekliyorum garanti firmanız olan destek bilişimede samsung'ada yazıklar olsun başka birşey demiyorum bu kadar sorumsuzluk görmedim .! 2 yıl garantisi olan telefonu 1 yıl bile kullanamadım 8 kez tamire gitti birde garanti servisinizdeki arkadaşların pişkinliğide cabası .!

 • 13 Mart
  14:49

  1683098 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi