24 Nisan 2014

Samsung Yasal Hakkımı İhlal Etti.

Bir ay dolmadan arızalanan Samsung telefonum servis tarafından arıza yoktur diye geri gönderilmiş ve değişim talebim kabul edilmemiştir. Cihazı mağazadan almadan değişim/iade talebi ile geri gönderdim hala cevap bekliyorum. Telefon kayıtları dinlense değiştirme iade için yeterli olacaktır, fakat geçen her gün mağduriyetimi katlamaktadır. Sonuçta ihtiyaçtan alınan telefonu ben kullanamıyorum ve mağdur oluyorum. Mağduriyetimin acilen giderilmesini rica ediyorum.

Oktay 127 Okunma

Cevaplar

 • Oktay28 Nisan 2014

  üründe arıza görülemedi diye iade etmek istiyorlar.ben kabul etmeyeceğim.kanuni haklarımı sonuna kadar arayacağım.hala bana samsungtan ulaşan biri yok.onlar bizi dikkate almıyorsa bizde onların ürünlerini dikkate almayacağız bundan sonra.

 • Oktay25 Nisan 2014

  siteye vermiş oluğum iletişim bilgileri oğru eksiksizdir.24 saat ulaşılabilir.ulaşılamadığında mesajla bilgilenirme yapılır.bana böyle bir bilgilenirme mesajı gelmedi.sadece cevaplandı göstermek için ulaşılamadı demenizi ben yakıştıramadım.servisinizlede yasadığım sorun benzerdir.sorun görülmedi demeleride sizin ulaşamamış olmanıza benziyor.daha ciddi bir yaklaşım sergilemeniz markanıza yakışandır.ileriki zamanlarda markalar konusunda bu yaklaşımınız belirleyici olacaktır.yasal haklarımı sonuna kadar arayacağım.

 • Samsung Telefon Temsilcisi24 Nisan 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi 

 • Samsung Telefon Temsilcisi24 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön