Samsung Yargıtay Kararını Hiçe Sayıp Ölü Pikseli Kusur Görmüyor.

Bekir Ç. |

5.4.2014 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan 1.388 TL değerinde 40F6170 model Led TV aldım. 2 ay sonra ekranda rahatsız edici derecede 1 adet ölü piksel gördüm. 14.06.2014 tarihinde, 16.04'te, Müşteri Destek hattında Ü**** bey ile yaptığım görüşmede durumu kendilerine ifade ettim.

Aldığım yanıt ise 3 piksele kadar normal sayıyoruz oldu. Kendilerine Yargıtay Ankara 7. Tüketici Mahkemesi'nin onayladığı kararı ifade etmeme rağmen yardımcı olamayacaklarını beyan ettiler.
TSE'nin 2010 yılında iptal ettiği piksel sınırlamasını halen yürürlükteymiş gibi ifade etmek hukuki ve meslek etiği açısından kabul edilemez. Bu kusur Samsung'a hiç yakışmıyor. Muhakkak hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  16:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Haziran
  20:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi