Samsung Yanlış Bilgi Verdiler.

Serkan Ç. |

2 hafta önce bulaşık makinesi problemi ile ilgili çağrı merkezine kayıt oluşturdum ve 14 Mart'ta ekipler gelerek kontrol yaptı ve bir parçanın değişmesi gerektiğini ve 3-4 gün içinde yenisini getirip takacaklarını söylediler fakat aradan 11 gün geçti kimse gelmedi ya da bilgi veren olmadı. Böyle iş olmaz. Neden müşteriyi mağdur ediyorsunuz. Acil çözüm bulabilirsiniz umarım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ç.
  30 Mart
  13:40

  Daha önce yazdığım şikayete telefon ile dönüş yaptınız ve 20 gün içinde çözülmez ise ürünü yenisi ile değişeceğini söylediniz. 20 gün dolmasına 3 gün kaldı ve sanırım siz sattığınız ürünün tamiratını yapamıyorsunuz. Ben ürünümün yenisi ile değiştirilmesini istiyorum sizin 17 gündür bir sorunu çözemediğiniz den dolayı. Bir bulaşık makinesi tamiri bile yapamayan bir teknik servisiniz var ise bırakın dünya devi olmayı bir hurdacıdan farkınız kalmaz. Acil sorunumun çözülmesini istiyorum. 3 gün içinde sorun çözülmez ise yeni makinamı kapıma bekliyorum. Aksi takdirde sanayi bakanlığına ve tüketici haklarına şikayette bulunacağım. Kendi imalatı olan! Bulaşık makinasını umarım tamir edebiliyorsunuz

 • 25 Mart
  12:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr