25 Nisan 2013

Samsung Yanıltıcı Satış!

Telefonun teknik özelliklerinin yazılı olduğu sayfanızdaki bilgiler eksik ve yanıltıcı yazmış olduğunuzdan ötürü mağdurum. Telefon harici kartının 64 gb kadar desteklediğini belirtmişsiniz
ama bu desteğin kısıtlı olduğunu yazmamışsınız. Aldığım harici kart 16 gb olmasına rağmen uygulamalarımı aktaramıyorum.

Yaşadığım ülkede bir asgari ücretin üç katına yakın bir mebla ödeyerek bir galaksi S3 akıllı telefonu sizin yazmış olduğunuz özelliklerden dolayı aldım. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesi konusunda ivedi yardımlarınızı bekliyorum.

Yusuf 43 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 06 Mayıs 2013

    Sevgi samsung yetkilisi, Eğer siz müşterilerinizle ilgilenseydiniz şikayetvar.com gibi aracılara ihtiyaç olmazdı. Birde hiç utanmadan "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz diye otamatik cevaplar yazıyorsunuz. Eğer siz kurumsal bir şirket olsaydınız size bunu öncesinde ulaşmaya çalıştığımı ve sizlerinde beni hiç kaale aldığınızı görürdünüz.

  • Yusuf 29 Nisan 2013

    Samsung.com.tr internet sitesinden bize ulaşın bölümünden geri dönüş alamadığım için şikayetvar.com üzerinden geri bildirimde bulundum. Bilgilendirme yapıldığını söylüyorlar ama benim sorunumun ne olduğunu bile algılayamamışlar. Benle konuşan arkadaşın donanımı yeterli değildi. Ben hakkımı ilgili bakanlık ve arkasındanda mahkemede arıyacağım benim çöpe atıcak param yok.

  • Samsung Mobile Temsilcisi25 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön