Samsung Yanan Telefonu Değiştirmiyor!

Özgür İ. |

Ocak'ta Galaxy Mega 6.3 aldık. Ay başında şarjdayken şarj kablo bağlantısı ve telefon şarj girişi yanmaya başladı. Neyse ki cihaz yanımızda olduğu için müdahale edebildik. Cihazı aldığımız Media Markt aracılığı ile değişim talebiyle Ankara yetkili servise gönderdik. Servis 1-2 küçük parça değiştirip sözde tamir etmiş.

Samsung'tan ne müşteri hizmetleri (E. Hanım) ne de şikayet birimi (F. Hanım) birşey yapmak istemedi. Yönlendirdikleri servise ise zaten defalarca aramama rağmen hiç ulaşamamıştım. Babamızın kullandığı bu cihaza güvenimiz kalmadı.

Benzer bir olaya, veya daha büyük bir yangına sebep olmadan Samsung'tan bu telefonu iade almasını veya yenisiyle değiştirmesini arz ve rica ediyorum.

Etiketler :

Soket ve Girişler Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  16:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Özgür İ.
  22 Ekim
  14:30

  Sayın yetkili,

  Şikayetime verdiğiniz standart cevabınızdan sonra 24 saati aşan bir süre geçti ancak henüz sizden bir geri dönüş olmadı.

  Bilginize.

 • 21 Ekim
  12:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr