Samsung Yaklaşık 3 Aydır Telefonumu Kullanamıyorum!

Servet P. |

Yaklaşık bir buçuk sene önce aldığım telefonum 3 ay önce şarj soketi bozuldu servise götürdüm tamir edip verdiler 15 gün sonra arama yaptığımda mobil ağa ulaşılamıyor yazısı çıktı telefonum tamamen kapanmıştı servise tekrar götürdük ana kartını değiştirdiklerini ondan kaynaklandığını söylediler. Telefonu tekrar tamir edilmek üzere servise bıraktım 1 hafta sonra telefonunuz tamir edildi alabilirsiniz dendi aldım hattımı taktım arıza hiç giderilmeden bana vermişler. Onlara tekrar verdim ve ısrarla değişim talebinde bulundum 27 gün sonra bana telefon edip telefonunuzu alabilirsiniz dendi değişim talebimi kaale almayıp beni uzun süre mağdur eden Samsung Beşiktaş yetkili servisten şikayetçiyim.

Etiketler :

Sinyal Soket ve Girişler Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  12:10

  .....2930760....... numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Ocak
  08:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr