Samsung Wi-Fi Sorunu!

Abdullah B. |

1 hafta önce Samsung Note3 telefonumda wifi sorunu başladı. Koyu yeşil renk önce sönükleşti, daha sonra tamamen söndü, gelişmiş ayar menüsüde deactive oldu. Öncelikle 444 77 11 nolu telefonu aradım, bana fabrika ayarlarıma dönmemi önerdiler. Akşam eve gittiğimde yaptım ancak durum değişmedi. Güncellemelerden wi-fi yi iptal edip, mobil bağlantımla güncelleme yaptım, ancak durum değişmedi.

Tekrar 444 77 11 no'lu telefonu arayıp durumu anlattığımda elle yapılacak bir işlemin kalmamış olduğu ve telefonu servise bırakmam gerektiği söylendi. Perşembe günü serviste beni dinlemeyen ilgisiz nota güncelleme yapılamıyor, kablosuz bağlanamıyor yazmış. Ve sadece format atılıp geri verildi. Ve an itibarıyla sorun devam ediyor.

Etiketler :

Wi-Fi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  12:00

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi