Samsung Web'den Film İzleyemediğim Televizyon!

Şehriban K. |

2015 yılında almış olduğum Samsung ue48h6500 model kodlu televizyonumda internetten film izleyemediğim gerekçesiyle defalarca çağrı merkezini aradım. Ekranıma sürekli hata geliyor ve izlediğim filmler diziler kendiliğinden kapanıp web tarayıcısı hata veriyor. Bir süre sonra Youtube.com'dan hiçbir şey izleyemez oldum.

Bununla kalmadı ve TV kendiliğinden kapanmaya kilitlenmeye başladı. Çağrı merkezini aradım aldığım cevap bu sorunu sadece siz yaşamıyorsunuz oldu. 6 ay oldu hala yazılım güncellemesi beklediklerini ilettiler. En son şikayet ettim ve çalıştığımı belirterek TV'nin yanında olduğum zamanları belirttim ve her defasında benim iş saatlerimde aradılar.

Cihaz yanına geçince kendim aradım güya uzaktan bağlantı yapacakları için kayıt aldılar. Ne geri dönüş oldu ne arayan soran. Ben artık çağrı merkezini aramaktan kayıt bırakmaktan yoruldum. Hala bir geri dönüş yok. Yazık yakışmıyor!

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Web Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şehriban K.
  23 Mayıs
  22:10

  18 Mayıs tarihinden bu yana firmanızdan geri dönüş olmadı. Samsung'un bu denli umursamaz saçma sapan bir firma olduğunu bilmiyordum. Öğrenmiş olduk! Anlaşılan sorunumuzu mahkeme yoluyla çözmek zorunda kalacağınız. Asla ama asla tercih etmeyin ilgisizlik hat safhada!

 • 18 Mayıs
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr