10 Mayıs 2013

Samsung Wave2 Telefondaki Sararmalar!

2 sene 2 ay önce aldığım Samsung Wave 2 marka telefonumun 2 kez ekran sararması nedeni ile garanti kapsamında ekranı değişti. 3. kez olursa ve garantisi dolmuşsa ne olacak dediğimde yardımcı oluruz denildi. Yardımcı olacakları şey ücreti karşılığında ekranı değiştirmekmiş.

Siz malzemeyi basit yapıyorsunuz sonra ekran değiştirmeye 200 TL para istiyorsunuz ben saf mıyım de 200 TL daha verip ekranı değiştireyim aradan 6 ay geçince yine sararsın!! Bana arayıp ta standart garantisi kurallarını söyleyip ücreti karşılığında değiştiririz diyecek olan aramasın.

Kadir 51 Okunma

Cevaplar

  • Kadir11 Mayıs 2013

    Unutmadan garantisi bitmiş cihaz için para karşılığında taktırdığımız parçalar (lcd ekran vs..) 3-6 ay garantiliymiş. Yani ben ekranı 200 TL verip değiştirsemde 6 ay sonra yeniden sararacağı için bir 200 TL daha vermem gerekecek. Samsung yetkililerine sesleniyorum bundan sonra AntiSamsungcuyum..!!

  • Samsung Telefon Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön