Samsung Water Wall Bulaşık Makinesi Faciası.

Mustafa K. |

Samsung Water Wall bulaşık makinesi aldık ve ilk yıkamada kurutma esnasında (pe) fonksiyonel hata verdi gelen Samsung servis elemanı bir sürü kişiyi arayarak arızanın sebebini bulamadı ve buradan çıkan sonuçta Samsung son teknoloji dediği makineyi iyi kontrol etmeden piyasaya sürüyor.

Teknik ekip bu teknoloji konusunda eğitimsiz ve Bimeks arıza raporunu getirin değiştirelim derken Samsung rapor vermiyoruz biz takip edeceğiz diyor, bakalım bizi ne kadar oyalayacaklar her telefonla aradığımızda kayıt altına alındı diyorlar ama süreçle ilgili tüm sorular cevapsız kalıyor, bakalım bulaşıkları daha ne kadar elde yıkatacaklar son teknoloji ile.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  12 Ocak
  16:50

  Firma henüz hiçbir aramada bulunmadı sanırım klasik cevap metnini yayınlıyorlar telefonum 0530 885 74 49 çözüm için telefonlarını bekliyorum

 • 12 Ocak
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr