03 Eylül 2013

Samsung Var Olan Sorunu Bulamıyor!

Alalı 2. 5 ay olan Samsung S4 telefonum 4. kez servisten sorun tespit edilemedi denerek elime verildi. Aldığım günden bu yana kendiliğinden kapanma sorunu var. Samsung 5. kez servise verin diyorlar. Değişim ya da iade yapmamak için servis sorun bulamadık yanıtı veriyor. Destek hattından arayan yetkili başka ne yapmamızı istiyorsunuz diye bana sordu. Var olan sorunu tespit edip, edemiyorsanız da para iadesi ya da değişim istiyorum.

Şenay 68 Okunma

Cevaplar

  • Şenay06 Eylül 2013

    Samsung ürünleri belki de iyidir.. 3 aydır aldım ama doğru dürüst kullanamadım yorumum yok.. Bir üründe arıza ya da sorun çıkabilir.. bu doğal... Ancak firma olarak bu kadar ilgisiz, çözüm üretmeyen, yetkiliye ulaşılmayan firma görmedim..garanti kapsamında ve kullanıma bağlı olmayan sorunu tespit edemediler çözüm üretmediler, bunun yanında 2 milyarlık telefonla telefonun asıl amacı olan görüşme yapmayı kullanamayan 4 kez servise gitmiş ve 5. kez göndermek dışında çözüm bulmayan ürünlerinden dolayı müşterilerine "Bizden başka ne yapmamızı istiyorsunuz" diye soru dahi sordular..internet sitesindeki vatandaşlar çok daha ilgili idiler.. Bu çok düşündürücü..Çözüm bulamayan bizleri internet başında sitelere mahkum ettiler..

  • Samsung Telefon Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön