17 Eylül 2013

Samsung Uzattığım Garantiyi Geçersiz Saydı!

2 yıl önce Samsung'dan çamaşır makinesi ve buzdolabı aldık. Tüm ürünlerin kurulumunu İzmir'de Ceran Klima yaptı. Biz kurulum esnasında 75 TL garanti uzatma ücretlerini verdik. Kurulum tutanaklarında ücret alındığı yazıyordu. Biz bu tutanakların 2. nüshalarını aldık. Bize bu belgelerin yeterli olacağı söylendi.

Geçen hafta çamaşır makinemiz için servis çağırdık. Destech Bilişimden görevliler evimize gelip arıza tespiti yaptı. Garanti uzatmasının geçersiz olduğu ve ücret ödemeden tamir yapılamayacağı bildirildi. Elimizdeki belgenin de anlamı olmadığı söylendi. Garanti uzatma için ödeme yaptık, mağdur durumda kaldık.

Sadık 234 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Temsilcisi20 Eylül 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Sadık20 Eylül 2013

  Kaç gün geçti, müşteri hizmetleri problemimle hiç ilgilenmedi. Çamaşırlarımızı elimizle yıkıyoruz.

 • Sadık18 Eylül 2013

  Aşağıdaki birimlerine tek tek durumu kendimiz ilettik ancak hala çözüm yok ve hiç birisi geri arayıp durum nedir diye sormadı. 1. Samsung telefon hattına durum sözlü anlatıldı 2. Samsung e-mail destek hattına durum anlatıldı 3. Samsung ek garanti kontrol birimine belgeler gönderildi 3. Samsung servisi Ceran Klima 4. Samsung servisi Destech Bilişim 5. Sikayetvar. com Aşırı ilgisiz bir tutum sergiliyor Samsung. Müşteri memnuniyetini hiç önemsemiyor.

 • Sadık18 Eylül 2013

  Samsung'dan aldığımız çamaşır makinesi ve buzdolabı için üçret verdiğimiz halde garanti uzatması yapmamışlardı. Bozulan çamaşır makinesinin tamirini de yaptıramadık ve uzun bir süredir evdeki çamaşırları elle yıkamak zorunda kaldık. Aşağıdaki birimlerine tek tek durumu kendimiz ilettik ancak hala çözüm yok ve hiç birisi geri arayıp durum nedir diye sormadı. 1. Samsung telefon hattına durum sözlü anlatıldı 2. Samsung e-mail destek hattına durum anlatıldı 3. Samsung ek garanti kontrol birimine belgeler gönderildi 3. Samsung servisi Ceran Klima 4. Samsung servisi Destech Bilişim 5. Sikayetvar. com Aşırı ilgisiz bir tutum sergiliyor Samsung. Müşteri memnuniyetini hiç önemsemiyor.

 • Samsung Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön