17 Ocak 2014

Samsung Ürünün Tamirini ve İadesini Yapmıyor.

Tem/2013'te Teknosa.com adresinden satın aldığım Samsung Galaxy s4 marka cep telefonumda, kullanmaya başladığım ilk andan itibaren görüşmeyi kendiliğinden sonlandırma problemi ile karşılaştım. Yaptığım tüm görüşmeler otomatik olarak sonlanıyordu. Telefonu 5 ay içerisinde tam 5 defa servise gönderdim.

Telefonun ana kartı, pili ve soketi değiştirildiği, yazılım yüklendiği halde sorun giderilmedi. Telefondaki sorun Teknosa yetkilisi tarafından da teşhis edildiği halde, son göndermede servisten sorun yok diye geldi. Telefonu değişim/iade etmek istediğimi bildirmeme rağmen bu talebim ısrarla sonuçsuz bırakılmış ve problemim giderilmemiştir. Bundan sonra Samsung ve Teknosa mı? Asla.

Recep 266 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi20 Ocak 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Mobile Temsilcisi17 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön