Samsung Ürünün Arkasında Durmuyor.

Ahmet D. |

04.08.2012 tarihinde Samsung 40"3D Led TV aldım. 1 yıl sonra televizyonun kenar kısımlarında görüntü problemi oldu. Panel değişikliği yapıldı fakat problem Nisan 2014 problem tekrarlandı ve tekrar panel değişikliği yapıldı fakat panel kıyılarında kılcal çizikler var ve sorun halen devam ediyor.

Nasıl bir panel taktıkları kullanılmış bir panelmiydi bilemiyorum. Defalarca bununla ilgili müşteri hizmetleri ve servisle görüşmemize rağmen bir sonuç alınamadı. Bizde bu tatsızlıklardan dolayı değişim ve bedel iadesi talep ettik fakat Samsung ürünün arkasında durmuyor maalesef ve 13.05.2014 tarihinden beri cevap bekliyoruz en sonunda bugün döndüler ve talebimizi reddettiler. Fazlasıyla mağduruz.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet D.
  30 Haziran
  10:30

  Biz iki aydır fazlasıyla mağdur edildik.Şuan serviste olan televizyonumuzla ilgili olarak bu gün hakem heyetine baş vuracağız çünkü biz artık bu Samsung ürününü istemiyoruz para iadesi talep ediyoruz.

 • 26 Haziran
  13:32

  2521097 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Haziran
  20:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi