12 Kasım 2013

Samsung Ürünün Arkasında Değil!

3 ay önce Samsung fw320 bulaşık makinesi aldım. İlk 3 gün içinde makineden memnun kalmadım servis çağırdım. Servis bir şey yok dedi gitti. Şikayetlerim devam etti tekrar servis çağırdım tuz kapağı arızalı makineyi götüreceğiz dediler. Makine gitti geldi sorun devam ediyor. Tekrar servis geldi bu kez tuz haznesi kırık dediler makinesi tekrar gitti. Geldi onardık dediler ama hala iyi yıkamıyor.

Yeni aldığım bir ürünün defalarca gidip gelmesi beni çok rahatsız etti. Değişim istedim 1 aylık süre dolmuş değişim yapamayız dediler. Ben ilk 3 gün içinde servisi aradım servis arızayı bilememiş ise benim mi hatam? Samsung servis taktiği demek ki 1 ay içinde arıza yok deyip 1 ay değişim süresi geçince arıza çıkıyor.

Ayşe 127 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe21 Kasım 2013

    cağrı merkezinizden bana dönüş yapıldı,ama bana söylenen tekrar servis yönlendirelim oldu .ben makinanın defalarca servise gitmesinden rahatsızım.niye makina değiştirilmiyor.aynı şikayetlerim devam ediyor hiç memnun değilim.teknik arıza olduğu açıkca ortada.ürününüzün arkasında duramıyorsunuz ama bir müşteriyi memnun etmemek sizlere kaç müşteriye mal olacak böyle değerlendirmiyorsunuz.24 yıldır farklı beyaz eşyalar kullandım böyle bir firma görmedim.

  • Samsung Temsilcisi20 Kasım 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön