Samsung Ürünümü Hala Göndermedi.

Ünsal C. |

Samsung i9300 telefonumu ekran açılmadığı gerekçesi ile Destech adlı Samsung servisine yolladım. Ekran değişimi için ücret istediler ben de kabul etmedim ürünümün iadesini istedim. 10,09,2014 tarihinde Edirne servisine teslim ettim. Tam 34 gün oldu ve Destech her aradığımda kargo servisimizde bu gün yarın gibi cümleler duyuyorum. Samsung'u arayınca da aynı yer çıkıyor. Diyecek bir şey yok 34 gün oldu.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün İade Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  10:11

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Ekim
  18:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi