Samsung Ürünü Taşıyacak Aparat Yetersizmiş!

Ümit Nadi Ş. |

Ürünü internetten alalı yaklaşık 1 ay olmakta. Teknik servis dış ünitesi çok büyük olduğu gerekçesiyle ürünün içinden çıkan aparatların ürünü kolona bağlamak için yeterli olmadığı, bunun için ekstradan aparat kullanmak gerektiğini (75 TL tutarında) belirttiler.

Ancak bu aparat kullanıldığında da en ufak bir düşme halinde tüm sorumluluğun bana ait olduğunu, ayrıca ürünün garanti kapsamı dışına çıkacağını belirttiler. Şimdi Samsung firması madem bu boyutta dış ünite yapıyor onu taşıyacak aparatı neden temin etmiyor. 10 yıl garantili diyerek aldığım üründe neden garantisinden taviz verelim ki. Bu mağduriyetimi teknik serviste çözemedi. Sorunun en kısa sürede çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit Nadi Ş.
  02 Şubat
  23:49

  Ayrıca 1 aydır çözüm bulamayışlarını da görün arkadaşlar

 • Ümit Nadi Ş.
  02 Şubat
  23:48

  Tamamen bilgisiz ve donanımsız bir teknik servisiniz var. Şikayetinizden
  sonra ulaşılamadı dediğiniz gün tekrar bu çağrı numarasından sizi
  aradığımda konudan bi haber müşteri temsilcileriniz ve sisteminiz var.
  Teknik ekibiniz saçma sapan öneriler sunup ancak çözümsüzlük
  üretiyorlar. Buradan arkadaşlara da tavsiyem özellikle klima alacaksanız
  Samsung dan uzak durun derim alırsınız elinizde patlar bende olduğu
  gibi. 2.5 milyar bayıldığım klimayı süs niyetine kullandırtmaya kararlı
  sanırım bu Samsung

 • Ümit Nadi Ş.
  09 Ocak
  19:22

  Verdiğiniz numaradan Müşteri Hizmetlerini aradım hangi konudan şikayetçi olduğumdan bihaberler. Bu kadar imüşteriye karş ilgisizlik alakasızlık, vurdumduymazlığı da ilk defa sizde gördüm. Teknik servisiniz orijinal olmayan ürün kullandırmayı talep ediyor ve o dakikadan sonra garantinin biteceğini saöylüyor ve siz bundan bir haber iseniz vatandaşta sizin ürünlerinizi evinize sokmayarak cevabını verir

 • 09 Ocak
  14:42

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Ocak
  13:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr