Samsung Ürünü Aynı Hatadan Dolayı 4 Kez Servise Gönderdim.

İlkay İ. |

2014 mayısta Gold Teknoloji Marketlerinden Samsung tablet (p5210) aldım. Daha 1 ay içinde ekran parlaklığı kendi kendine kararıp geri gelmeye başladı daha sonra hata ilerledi ve tablet kendini kapatmaya başladı bir süre sonra da hiç açılmadı.

2014 eylülde ilk kez servise verdim ve arıza giderildi diye geri yolladılar. Aynı hata devam etti 2.kez servise yolladım parça değiştirdik diye geri yolladılar. (oysa tableti 2.kez servisten aldığımda format bile atılmadan geri yollamışlardı nasıl parçası değişmiş anlamadım şimdi aynı hatadan dolayı 4.kez serviste ürün değiştirme talebim var ve firma arıza olduğunu kabul etmiyor. Tüketici Hakları Heyet Mahkemesine başvurup artık para iadesi isteyeceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  09:39

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Ocak
  17:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr