Samsung Ürünlerinin Arkasında Durmaması.

Sibel K. |

Bir yıl önce Evkur'dan Samsung marka lc televizyon aldım. Bir hafta önce kurulumdan kaynaklanan bir sebepten dolayı televizyonum bulunduğu yerden düşerek iç camı kırıldı. Bunun üzerine Evkur'u arayıp durumu izah ettim. Evkur konuyla alakalı Samsung'a yönlendirdi. Samsung'u arayıp durumu izah ettim. Garanti kapsamına girip girmediğini danıştım kendileri servisi gönderip eksper yapacaklarını söylediler. Servis geldi kurulum yapılan yere bakmadan incelemeden televizyonumun bin beş yüz lira masrafı olduğunu ve kırk beş TL servis bedeli alacağını söyledi ve aldı. Durumu servise gelen Samsung yetkilisine izah ettim fakat kendisinin bu konuyla alakalı bilgilendirilmediğini söyledi.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  12:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr