Samsung Ürünlerinde Sorun Yaşıyorum.

Oğulcan K. |

Samsung bugüne kadar çok güvendiğim ve her ürünümü almaya gayret ettiğim bir markaydı. Taki bu aya kadar çamaşır mak., bulaşık mak., buzdolabı, TV, cep telefonu harici hard diske kadar Samsung marka kullanıyorum. Ürünlerin garantileri bitmesinden 6 ay sonra TV ekran kartı yandı paslanmaz çelik tabanlı bulaşık makinasının tabanı paslandı. Buzdolabımın arka kısmı yiyecekleri dondurmaya başladı. Servisle konuştuğumda garanti bittiği için yapacakları bir şey yokmuş. Arkadaş paslanmaz çelik paslanır mı? Galaksy S6 cep telefonumun kamerası bozuldu daha 5 aylıkken servise gönderdim ekranını çatlatıp geri gönderdiler. Bir daha gönderdim 10 gün oldu bugün aradım henüz kayıt açamamışlar. Dünyanın parasını verip aldığım bütün Samsung'ları çöpe atasım var. Müşteri temsilcileri hiç yardımcı olmuyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  16:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr