17 Eylül 2013

Samsung Üründe Arıza Yok Ama Tamir Olmuyor Diyor!

26/06/2013’te aldığım Samsung Mikrodalga Fırının 30 saniye tuşu çalışmadığı için 06/07' de ürünü iade etmek yerine , arızanın basit olduğunu düşünerek Samsung İzmir Yetkili Servise götürdüm. Uzun süre bekledim, tamirat esnasında ürünün başka yerini de bozdular. 20/08 de ürün değişimi onayı geldi.

Yeni ürünün teslimi 66 gün sonra , 10/09 'da Samsung servisinde yapıldı. Yeni üründe de aynı tuş çalışmadığından 11/09' da ürün-para iadesi için ürünü Samsung servise götürdüm. 2 Samsung personeliyle arızayı tespit ederek teslim ettim. 2 başka personel de duruma şahit oldu. 13/09 akşamı cep telefonuma ürünün hazır olduğu mesajı geldi. Üründe arıza olmadığı tamirat yapılmadığı, ürünü almam gerektiği söylendi.

Gencay 318 Okunma

Cevaplar

  • Gencay23 Eylül 2013

    Eğer 2. Mikrodalga fırın arızalı değilse aynı şikâyet ile götürdüğüm 1. Mikrodalga fırını neden tamir etmeye çalıştılar, başka yerini bozup yeni bir Mikrodalga fırın verdiler. Ayrıca, servis 2. ürün sağlam diye iade ettiğinde ilgili tuşun nasıl çalıştığını bana neden gösteremedi ve konu hakkında bilgi veremedi? Yoksa Samsung Yetkili servisi ürünün nasıl çalıştığını bilmiyor mu? Eğer tuş sağlam ise ve çalışması bu şekilde ise neden bu zamana kadar Samsung’dan bilgi alamadım. Yoksa beni 2 aydan fazla süre boşuna mı beklettiler? Sonuç olarak, ya tuş arızalı ya da değil. Değil ise servis ürünün kullanımını bana anlatamadı çünkü ürünü kullanmayı bilmiyor ve 2 aydan fazla süre boşuna bekledim.

  • Samsung Temsilcisi20 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön