Samsung Ürün Yıprandı!

Ahmet Y. |

Daha bir yıl olmadan aldığım Samsung Galaxy S4 telefonum ilk batarya arızası verdi ve giderildi. Ancak daha sonra on ekran çeperlerinin dışı renk atıp boyası çıktı. Aynı zamanda hoparlör çalışmamaya başladı. Bu şikayetlerim üzerine gittiğim servis çok kötü bir tavır sergileyip kullanıcı hatası dedi. Bu telefonu bu hale getirmem için taşa sürtmem gerekiyor. Psikolojik sorunlu olmam gerekiyor bu hale getirmem için yani bir de bu hakareti duyduk buradan.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Batarya Kasa-Panel Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  10:01

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ahmet Y.
  15 Aralık
  14:58

  Bır daha ne kendim nede tanıdığım birine asla samsung ürünü aldırmayacagım. Bu kadar urun satıp bu kadar duyarsız olmaları satış fazlalığından. Nokia da lideri unutmasınlar

 • 11 Aralık
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr