27 Mart 2013

Samsung Ürün Değişimde Eksik Bilgi!

13.02.2013 tarihinde s3 cep telefonu aldım sürekli donma ısınma yapıyordu sonunda imei hatası verdi 11.03.2013'de garantiye verip değişim talep ettim 16 gündür telefonsuz'um hala da telefonsuz kalmaya devam edeceğim gibi görünüyor sanırım 23 iş gününü tamamlamaya çalışıyorlar çağrı merkezini arıyorum servise yönlendiriyor.

Servis çağrı merkezine telefonun ne zaman geleceği konusunda net bir bilgi alamıyorum sadece aşamalar ve bilgiye ulaşamıyorum cevabını alamıyorum Samsung kalitesine güvendim ve telefon aldım Turkcell bayiden mağdur durumdayım bu konuda yetkililerin bu durumun düzelmesi için bir şeyler yapmasını bekliyorum ama sanırım Samsung aklımdaki kalite konusunda ki güvenimi sarstı.

Mustafa 47 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 28 Mart 2013

    ""Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.""" Samsung ulaşdığınız için teşekkürler ama hiç bir faydası olması benim için kendinizi haklı çıkarmak için böyle şeyler yazmanıza gerek ulaştınız sistemde ve şikayetvar.com adresinde telefon numaram ve iletişim bilgilerim doğru ve tam telefonum 24 saat açık mail adresimi güncel olarak kontrol etmekteyim hala telefon hakkında net bir bilgi alamadım ve telefon elime geçmedi.

  • Samsung Mobile Temsilcisi28 Mart 2013

    1709382 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Mobile Temsilcisi28 Mart 2013

    1709382 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön