Samsung Üretim Hatasını Kabul Etmiyor!

Fatih O. |

Ekteki fotoğraf Samsung'un bana sattığı üretim hatalı telefondan çekilmiştir. Sağ üst kısımdaki siyah beneklere bakın. Ekran hataları ve diğer birçok hataya sebep olan bir sürü problem telefonumda mevcut.

Güzelce açıklamama rağmen; Samsung, üretim hatalı telefonu değiştirmedi. Üstelik beni yetkili servis müdürü kovdu ve hiçbir Samsung tarafı da asla yardım etmedi! İşte Samsung'a güvenen bir müşterinin düştüğü durum bu. Satış sonrası desteklerinin sıfır olduğunu ispatlamam üzerine call center telefonu suratıma da kapatarak kalitesini gösterdi.

Artık kim kimden ne hakkı talep edebilir, bana kim yardımcı olabilir meçhul?

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Personel Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih O.
  25 Kasım
  14:49

  SAMSUNG = SIFIR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SIFIR SATIŞ SONRASI DESTEK!

 • Fatih O.
  30 Ekim
  08:53

  Samsung satış sonrası destek = SIFIR
  Hatta eksilerde. Çünkü garantisiz mal satsalar bari bu kadar zamanımıza mal olmaz, sinirlerimizi bozmaz ve telefonlarımızı da daha da kötüleştirmezlerdi!

 • Fatih O.
  30 Ekim
  08:51

  Siteye vermiş olduğum tüm bilgiler doğrudur ve daha önce onlarca kez Samsung'un kapısına gittiğim iletişim bilgileriyle aynıdır.

  Bir kere çaldırdılar, önemli bir toplantıdaydım.

  Zaten telefon görüşmesini yaptığımız onlarca kez zaman kaybından başka hiçbirşey olmamıştı!

  Ancak boş boş standart mesajları yazarlar. Hiçbir aksiyon yok. Samsung almadan önce çok düşünün, alternatiflerini araştırın. Kapılarında süründürüyorlar, Yetkili Servisleri müşterileri kovuyor ve iftira bile atıyor da bu SAMSUNG denen marka hiçbir işlemde bile bulunmuyor!

  Hala bana yamadıkları ve üzerinde HİÇBİR İŞLEM YAPMADIKLARI, İMALAT HATALI SAMSUNG TELEFONUMU kullanmaktayım! Ekranda bulutlanma var, fotoğraflarda nokta nokta lekeler çıkıyor... Şarj sorunu ayrı, kapanıp açılmalar, donmalar... Hepsini saymama imkan yok!

  Tüm Samsung müşteri ve muhtemel mülterilerinin bilgisine!

 • 27 Ekim
  11:24

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Fatih O.
  23 Ekim
  17:59

  Her zaman söylediğim gibi:

  Samsung Satış Sonrası Destek = 0

 • Fatih O.
  21 Ekim
  08:20

  Daha önce yirmi bin kere İNCELEME BAŞLATILMIŞTIR hikayelerini anlattılar. Hiçbirşey yaptıkları yok!

  YARDIM ETMEDİKLERİNİ defalarca açık açık bas bas bağardılar!

 • 20 Ekim
  22:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi