Samsung 'un Orijinal Olmayan Şarj Aleti!

Selçuk Ş. |

Vatan Bilgisayar'dan aldığım gt-e1190 model telefonun şarj aleti Samsung'un başka bir ürününe ait. 2 ayrı yetkili servis bu doğrultuda rapor vermesine rağmen ne yeni şarj aleti verildi, ne de telefonum iadesi kabul edildi. Tam 4 aydır servislerde geziyor bu şekilde oyalanmaktayım. Telefonumu bugün aldım, yarında Tüketici Hakları, sonrada mahkeme yoluyla hakkımı arayacağım. Samsung gibi bir firmaya bu olayları yakıştıramadım. Bir dahada ne alırım, nede aldırırım.

Etiketler :

Adaptör Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk Ş.
  21 Ekim
  20:01

  şikayetimle ilgili müşteri hizmetleri bugün geri döndü ve verdikleri cevap çok onur kırıcı idi sözde sarj aletini ben değiştirmişim ve bu yüzden hiç bir şeyi kabul etmiyorlarmış bundan sonra izleyeceğim yol tüketici haklarımı yoksa siz yardımcı olacakmısınız

 • Selçuk Ş.
  20 Ekim
  18:01

  hiç bir şekilde artık samsung almam ve aldırmam

 • 20 Ekim
  15:32

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Ekim
  00:51

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi