Samsung 'un 16 GB Dediği Cihaz 8 GB Çıktı!

Emre Ö. |

Samsung Galaxy S4 16 GB aldım, fakat cihazın kullanılabilir alanı 8 GB bu insan yanıltmaktır . Tamamıyla Bursa'daki servisine götürdüğümde android 4.3 çıktığından iyileştirme yapılacak dendi, fakat hiçbir iyileştirme olmadı. Üstüne üstelik hala kafasına göre gereksiz bir dünya program kuruyor kendine .

Madem ürününüz 8 GB sistem dosyası kaplıyor. O zaman 16 GB'lik telefonu 24 GB olarak üretin bize 16 GB kalsın. Telefonunuzu iade edip paramı geri istiyorum. Tamamıyla insan yanıltmaktan başka bir şey değil.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  14:19

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Kasım
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi