Samsung Ümraniye Servisi Televizyon Kurulumuna Gelmedi!

Erdem C. |

Samsung çağrı merkezini arayarak yeni almış olduğum TV'nin kurulum kaydını sorunsuzca oluşturdum. Çağrı merkezindeki görevli personel takip numarasını ve Ümraniye servisinin telefon numarasını verdi. Hemen takip numarasını Ümraniye servisini arayıp sordum ve 23.08.2013 günü saat 14:00-19:00 arası servisin geleceğini bir aksilik olmayacağını söylediler.

23.08.2013 günü saat 18:00'de tekrar Ümraniye servisini arayıp herhangi bir sorun olup olmadığını sordum ve sorun olmadığını saat 19:00'a kadar gelineceğini tarafıma bildirdiler.
Bütün gün beni ve eşimi eve bağladılar ama sonuçta ne gelen oldu ne de giden. Bir TV kurulumu bu kadar zor olmamalı.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  14:59

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Ağustos
  13:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi