Samsung Ultrabook'ta Menteşe Bölgesindeki Çatlak İçin Ekran Değiştirmek İstiyorlar.

Meric A. |

2012 Ağustos'ta aldığım ve ufak tefek sorunlarına rağmen memnun olduğum Samsung Ultrabook'u (np5303c) evde elimden düşürdüm ve köşesi yere dokununca hafif aksı kaydı ve arka menteşe bölgesinde çatlama oldu.

Geçen Nisan'da Ümraniye Samsung yetkili servisine götürdüm. Sadece çatlak çıtayı değiştirmenin mümkün olmadığını ekranı da değiştirmek gerektiğini ve maliyetinin 650 TL olduğunu söylediler.
Bu yanıtı alıp çıkan maliyeti görünce çatlak kısımda yapıştırıcı ile çözüm üretmeye çalıştım ama çok ta iyi bir görüntü olmadı haliyle.
Üzerinden 9 ay geçtikten sonra mesaj yazma sebebim daha önce benimle aynı dönemde Ultrabook alanların benzer sorunlar yaşaması oldu.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  16:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Şubat
  16:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr