Samsung Ulaşilamayan Genel Müdürlük, Çözüm Bulunamayan Çağrı Merkezi!

Erkan B. |

Müşteri hizmetlerine kullanmış olduğum cihazın garanti süresini sorduğumda bunun mümkün olmadığı sadece faturanızdan görebileceğimi söyledi. Halbuki daha önceden bırakın garanti süresini aldığım tarih, evime teslim tarihi, hangi bayiden aldığım ve ürünlerin modellerine kadar görebildiğini söyledim. Bunun mümkün olmadığını söylediler. Teknik servise daha önce defalarca kez faturasız işlem yaptığımı söyledim. Karşı taraf beni yalancı durumuna düşürüp olamayacağını ısrarla belirtti. Hatta hiç hakaret etmediğim halde hakaretlere devam ederseniz telefonu kapatacağım diye iftira attı. Şikayet için genel müdürlüğü aradım ama ulaşmak imkansız. Yazıklar olsun Samsung.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan B.
  15 Eylül
  07:07

  Eskiden firmalar Şikayetvar.com şikayetlerini dikkate alırlardı. fark ettim ki diğer kullanıcı değerlendirmelerinde de çoğunluk muhatap bulamamış.

 • Erkan B.
  15 Eylül
  07:04

  hiçbir yetkili irtibata geçmiyor. Laf olsun torba olsun diye otomatik mesaj yazmışlar. maalesef evimdeki tüm beyaz eşyalar ve birkaç pahalı elektroniğim Samsung marka.

 • 01 Eylül
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr