Samsung Uhd Hediye Yanıltmacası.

Doğan K. |

12,10,2014 tarihinde Brandium Samsung bayisinden 55hu7500 marka ürünü nakit olarak satın aldım alım aşamasında ürünle beraber çeşitli hediyeleri olduğu söylendi Digiturk sinema bileti film paketi, ancak ürün gelip de hediyeleri içinden çıkmayınca bayiyi aradım ve bana Samsung' un kargo ile adresime yollanacağı söylediler.

15 gün geçmesine rağmen gelen giden olmayınca Samsung 'u aradım ve bana bunların olmadığı tarihinin geçmiş olduğu söylendi yani açıkçası Samsung un bayisi beni yanılttı, bunu kendilerine söylediğimde geçiştirdiler, bu durum Samsung gibi firmaya hiç yakışmadı, umarım bu durum düzeltilir ve hiç olmazsa filmlerim gönderilir.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan K.
  08 Aralık
  13:36

  aralık ayının ortasına geldik ancak halen samsung dan bir yanıt yok...

 • Doğan K.
  29 Kasım
  16:56

  şu ana kadar samsung tarafından 1 kere aranılmam dışında hiçbir çözüm üretilmedi umarım bundan sonraki süreçte durumu düzeltirler...

 • 27 Kasım
  12:42

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Kasım
  11:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr