Samsung Ücret İadesini Yapmamak İçin Oyalıyor.

Anzıl D. |

17.12.2013 tarihinde Samsung Galaxy S4 cihazımı ücret iadesi talebiyle servise teslim ettim, ancak bugün 50. günüme girdiğimi ve hala tarafıma ücret iadesinin yapılmadığını önemle değinmek isterim. Defalarca çağrı merkezini ve servisi aradığımda çözüme yönelik kesin ve net bir alamadım. Tek aldığım cevap beklemelisiniz, ocak ayı sonunda büyük bir ihtimalle talebiniz gerçekleşecektir bilgisini aldım, ancak böyle bir şey olmadı. Şubat ayının sonunu beklememi söylediler. Ancak ben artık güvenemiyorum ve mağduriyetimin şiddeti ortada olduğunu ve dikkate alınmadığımı ve oyalandırıldığımı belirtmek isterim. Bu nedenle şikayetçiyim. Firmanın bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  00:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi