Selçuk A. Teşekkür Mesajı

61 gün bekledikten sonra ücret iadesini yaptığı için teşekkür ederim!

Samsung Ücret İadesini Onayladığı Telefonumun Parasını Bir Türlü Veremedi!

Selçuk A. |

20.12.2014 tarihinde Gold mağazası'ndan Samsung Galaxy Note 3 telefon aldım. 30.12.2014 te Başarı Kadıköy Şubesi'ne şarj almıyor şikayetim ve kutu içeriğiyle birlikte telefonumu bıraktım. Başarı 3 gün sonra cihazın hatalı olduğunu ve Samsung Teknik Servisinde onayından sonra ücret iadesi sonuçlanacağını söyledi ve sonra Samsung Genel Merkezden muhasebe departmanı onay süreci derken 17.01.2015 te bütün onaylar gerçekleşti. Banka hesap bilgilerimi vermeme rağmen hala ücret iadesi beklemekteyim. Bugün yani 21.01.2015 Başarı Teknik Servisten aldığım cevap: Samsung faturalandırmayı ay sonları yapıyor o yüzden ay sonunu bekleyeceksiniz ama sizinki yeni onaylandığından diğer ayın sonu da olabilir!

Etiketler :

Soket ve Girişler Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk A.
  30 Nisan
  13:25

  61 gün bekledikten sonra ücret iadesini yaptığı için teşekkür ederim!

 • 26 Ocak
  13:41

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Selçuk A.
  24 Ocak
  10:47

  Günlerdir arayan soran yok ne zaman irtibata geçecek acaba?

 • 21 Ocak
  17:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr