Samsung Ücret İadesi Yapılmaması.

Orhun Kazim A. |

18.06.2015 aldığım 25.06.2015 kurulumu yapıldı. Klimamı akşam çalıştırdığımda aşırı derece rahatsız edici bir ses vermeye başladı ve hiç geçmedi 6.katta oturmama rağmen 2.kattan inleme sesi duyuluyordu. Müşteri hizmetlerini arayarak servisin gelmesini talep ettim. 29.06.2015 tarihinde servis gelerek klimayı kontrol etti ve götürdüler. 1 hafta sonra geri dönüş yaparak klimanın kompresörünün bozuk olduğunu değişime sunduklarını söylediler. 2 ay uğraşmama bir kere Samsung tarafından dönüş yapılmayıp bilgi verilmeden geçen sürecin 21.08.2015 tarihinde servisten aranarak klimanızın bir şeyi yok gelip takalım dediler ve bunu kabul etmediğimi belirttim yapacağımız bir şey yok denildi. Samsung'tan davacıyım.

Etiketler :

Gürültü Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  10:26

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr