Samsung TV'de Ölü Pikseller Çıktı.

Erol E. |

3 hafta önce tv de ölü pikseller çıktı. Müşteri hizmetlerini aradık servis geldi bizden garanti belgesini istedi kayıptı aradık ve bulduk ve maille yolladık. Bugün servisin bize söylediği şey " Samsung illa fatura istiyor " vermiş olduğu garanti belgesini yok sayıp müşteriyi mağdur ediyor daha önce bana klimada ve telefonda da sorun çıkardılar.

Samsung malının verdiği garanti belgesinin arkasında durmayan bir seyyar satıcı mantığı güden bir firmadır. Yanlış anlaşılmasın şikayetim televizyonumu yaptırmak değil bu saatten sonra Samsung'un müşteri politikasının ne kadar yerde olduğunu herkese göstermektir. Ben Samsung'tan çok çektim.

Etiketler :

Panel - Görüntü Bayi Personel Garanti Belgesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  16:17

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Temmuz
  22:36

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi