Samsung Tv'de Maç İzlenmiyor.

Mehmet Ziya Y. |

Samsung ue 46 7000 TV satın aldım, ne dünya kupası maçlarını seyredebiliyorum nede herhangi bir basit biss şifreli yayını, TV'de dahili hd uydu alıcısı var diye tercih ettim ama hiçbir işe yaramıyor. İçine koydukları uydu alıcısının biss şifre çözme özelliği yokmuş. Bu kadar basit bir özellik koskoca Samsung markasında nasıl olmaz demeyin. Satarken bu özelliğini kesinlikle gizliyorlar. Dünyanın parasını ver TV'de maç izleyeme olacak iş değil.

Etiketler :

Panel - Görüntü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ziya Y.
  01 Temmuz
  12:43

  çağrı merkezinden bir arkadaş aradı, Türkiyede TRT1 in maç yayınının izlenmesinin yasal olmadığını söyledi, çağrı merkezinde çalışanlara hiç eğitim verilmiyor, kendi sattıkları diğer dahili uydu alıcılı TV lerde maç izlenebiliyor. Bana sizin talebiniz zaten yasal değil diyor, Tv den memnun olmadığım gibi şikayet talebimin karşılanmasından da memnun olmadım, samsung Tv lerden uzak durun derim.

 • 01 Temmuz
  11:29

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Haziran
  23:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi