Samsung Tv Kurulumu Servis Verdiği Saatte Gelmedi!

Murat G. |

Pazartesi Samsung 40f7000 tv kurulumu için 444 71 71 den randevu aldım bir servise yönledirdiler. Çarşamba günü gün içinde geleceğiz dediler saat aralığı veremiyorlarmış. Ben çalışan biriyim ve yeni evleneceğim ev boş işten 2 saat izin aldım ev ile iş arası 20 km. Ne servis bir saat verebiliyor ne merkeziniz.Saat 2 den beri bekledim 17.05 de servis aradı 45 dk geliyoruz dediler saat 19,30 da geldiler. Ev kurduğum için bir çok cihaz için ufak çaplı büyük çaplı servis istedim herkes saat 1,-3 arası geleceğiz diyip geldiler Koskoca Samsung uzaktan yardım ediyoruz diye müşteri hizmetlerinde anonsları çıkıyor.Siz uzaktan yardımı bırakın da bir servis planlama departmanı kurun.Müşterilerinize saat aralığı verin.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Personel Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  03 Ekim
  23:04

  Sadece dinlendiz beni hiç bir bilgilendirme yapılmadı haklsınız haklısınız diyip kapadınız!!!!!!!!

 • 02 Ekim
  17:01

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Ekim
  16:58

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi