Samsung TV Kendiliğinden Açılıyor.

Ercan S. |

46 es 7000 TV gün çerisinde değişik zamanlarda kendiliğinden açılıyor. (sessiz ve görüntüsüz gizli mod) Bağlı olduğu data link ışığı deli gibi yanıp sönüyor. İnternet üzerinden ne tür bilgiler alıp veriyor?

TV bizden habersiz nasıl İnternet'e bağlanıp data transferi yapar. Bir süre sonra kapanıyor. Belli aralıklarla bir TV ne gönderebilir? Ses ve görüntümüzü mü alıyor? Güncelleme olamaz. Her gün birkaç kere güncelleme yapmaz TV. Açık ve net bir cevap yazmanızı bekliyorum.
Bu data transferinin içeriğini yazın.

Etiketler :

Web Bağlantı Yazılım - Program

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  10:19

  2966677 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Ocak
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr