Samsung Tv Garanti Süresi Bittiği Gibi Bozuldu!

Gürkan E. |

2.5 yıl önce severek aldığım ve kullandığım Samsung 55d7000 model televizyon durup dururken kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Geçmişte kullandığım bir çok TV, monitör gibi ürünlerde, onlarca yıl geçmesine rağmen hiç sorun yaşamadığım halde daha 2 buçuk yıllık, yepyeni sayılan televizyonun nasıl bu kadar kısa sürede bozulup bana böyle bir masraf çıkardığını anlamıyorum.

Garantisinin bitmesinden sadece aylar sonra cihazın bozularak beni neredeyse 1000 TL masrafa uğratan, eskiden ilk tercihim olan Samsung firmasının ürünlerini bir daha satın almayacağım ve kullanmayacağım.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürkan E.
  16 Mart
  16:04

  Tamamen Samsung firmasını korumaya yönelik, "elektronik cihazlar her zaman bozulabilir" gibi gereksiz bir konuşma yapıldı.

 • 16 Mart
  16:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Mart
  17:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr