Samsung TV Garanti Dışı Bırakıldı!

Ömer Şevin K. |

Samsung TV modeli 46f8500 6. 7 ay önce Gold mağazasından 2 yıl garantili aldım. Bundan 16 gün önce TV'min kendi uydu alıcısı yayını gitti. Bende servisi çağırdım ve servis geldi. Kendi dahili uydu alıcısı bozulmuş yanmış ee ne olacak şimdi dedim biz bunu garanti üzerinde yapmayız dedi özel ücret verip yaptıracak sın dedi bize 400 tl küsür dedi. Garantili olmasının ne anlamı kaldı o zaman!

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Şevin K.
  14 Ekim
  21:35

  Şikayetvar.com teşekürler şikayetimi kale alıp gerekli cevabı verdiler sorunumu en iyi şekilde hal olmasında yardimci oldular onlara çok minnettarmı

 • 08 Ekim
  18:20

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Ekim
  18:11

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi