23 Nisan 2013

Samsung TV Fiyatın Panel Satacaklar Kusuru Bize Yüklediler!

Bu Anlatacağım konuyu iyi okuyun gerçekten yok böyle birşey; Bundan 2 veya 3 ay önce Elazığ'da yetkili satıcıdan samsun tv6200 aldık1800 tl aldık 20.04.2013 tarihine kadar gece saat 23 :00 kadar eve geldiğimizde bizim tv tam ortasında siyah giderek dağılan simetrik çizgiler oluştu biz bunu aslında çokta fazla önemsemedik servis gelene kadar.

Sevris geldi ve bakar bakmaz siz bu tv sert bir cisim çarparak panelini kırmışsınız dedi. Kesinlikle kabul etmiyorum çünkü böyle birşey olmadı. Tv dış ekranında hiç bir kırık, çökük, çizik yok ısrarla bizi suçlayarak siz kırmışsınız dediler panel kaç para dedik 1500 tl dediler. Milyonda bir bile olsa panel kendiliğinden bu duruma gelmezmiş. Lütfen yardımcı olun.

Nasur 241 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi23 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön