Okan C. Teşekkür Mesajı

Panel değişimini ilk servise gittiğinde yapsalardı daha mutlu olurdum, ama yine de teşekkürler...

Samsung TV Ekranında Gölgelenme.

Okan C. |

Garanti kapsamında olan ve ekranda gölgelenme şikayetimle 24 Eylül 2016 da Eskişehir Samsung yetkili servisi Nilkan Elk. tarafından alınan sonrasında merkeze gönderildiği ve onarım yapılacak denilen "UE5 5jS7 200u" model ve "089j3sc***" seri no.lu televizyonum 03 Ekim 2016 da evime teslim edilmiştir. Büyük ekranda düz renklerde inanılmaz rahatsız edici şikayetimle ilgili konuda değişen hiçbir şey olmamakla beraber genel renklerde de aşırı parlak doğal renk dışı bir görünüm almıştır (ayrıca bilenler daha iyi bilir "sports" modu işlevini yitirmiş ve büyük ölçüde sports modunda çalışır gibi durmaktadır) . Samsung servisi televizyonumu onarayım derken daha kötü hale getirmiştir. Anlaşılan renkleri ve parlaklığı açarak sorunu çözmeye çalışmışlardır. Şikayetim devam etmekte ve sorunuma bir çözüm beklemekteyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Panel - Görüntü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  17:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Okan C.
  13 Ekim
  21:28

  Panel değişimini ilk servise gittiğinde yapsalardı daha mutlu olurdum, ama yine de teşekkürler...

 • Okan C.
  13 Ekim
  21:25

  Bugün itibariyle yetkili servis televizyonumu getirdi ve izliyorum, panel değişimi yapıldı ve gölgelenme sorunu şu an için yok, her şeye rağmen teşekkür ediyorum... sorun çözüldü... .

 • Okan C.
  12 Ekim
  23:11

  Yetkili servisten bugün aldığım bilgiye göre panel değişimi yapılacakmış, sonucu bekliyorum...