03 Ekim 2016

Samsung TV Ekranında Gölgelenme.

Garanti kapsamında olan ve ekranda gölgelenme şikayetimle 24 Eylül 2016 da Eskişehir Samsung yetkili servisi Nilkan Elk. tarafından alınan sonrasında merkeze gönderildiği ve onarım yapılacak denilen "UE5 5jS7 200u" model ve "089j3sc***" seri no.lu televizyonum 03 Ekim 2016 da evime teslim edilmiştir. Büyük ekranda düz renklerde inanılmaz rahatsız edici şikayetimle ilgili konuda değişen hiçbir şey olmamakla beraber genel renklerde de aşırı parlak doğal renk dışı bir görünüm almıştır (ayrıca bilenler daha iyi bilir "sports" modu işlevini yitirmiş ve büyük ölçüde sports modunda çalışır gibi durmaktadır) . Samsung servisi televizyonumu onarayım derken daha kötü hale getirmiştir. Anlaşılan renkleri ve parlaklığı açarak sorunu çözmeye çalışmışlardır. Şikayetim devam etmekte ve sorunuma bir çözüm beklemekteyim.

Okan 1.209 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

 • Okan'ın Teşekkür Mesajı13 Ekim 2016

  Panel değişimini ilk servise gittiğinde yapsalardı daha mutlu olurdum, ama yine de teşekkürler...

 • Okan13 Ekim 2016

  Bugün itibariyle yetkili servis televizyonumu getirdi ve izliyorum, panel değişimi yapıldı ve gölgelenme sorunu şu an için yok, her şeye rağmen teşekkür ediyorum... sorun çözüldü... .

 • Okan12 Ekim 2016

  Yetkili servisten bugün aldığım bilgiye göre panel değişimi yapılacakmış, sonucu bekliyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön