Samsung TV Bozulması.

Burcu K. |

3 yıl önce markasına güvenerek aldığımız Samsung marka LCD televizyonumuz izlerken aniden görüntüsü gitti 3 senede TV'nin bozulması bir yana servisinizin takındığı tavır insanları çileden çıkartmaya sebep. Daha eve gelmeden 50 TL servis ücretinin peşine düşmesi telefon açıp paranın hazır olup olmadığını sorması ilk defa karşılaştığım bir durum. Eve geldiklerinde ise ne sorun olduğunu bilmeden 400 TL'den kapı açmaları işin en şaşırtıcı yanı. Çıkarttıkları kabloları bile yerine takmaya tenezzül etmeyen, müşteri ile nasıl konuşulmasını bilmeyen bu insanlar 50 TL'yi alıp gidiyorlar. Bizler bu parayı onlar gibi 5 dk da kazanmıyoruz. Ben 1.000 TL'ye aldığım televizyona 3 yılda 400-600 TL masraf yapacaksam o televizyonu atarım ve yerine başka bir marka TV alırım. Samsung'a yakışmayacak bir durum bende bu konuda hakkımı arayacağım ve nereye başvurulması gerekiyorsa başvuracağım.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  15:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr