Samsung TV Bir Yılını Doldurmadan Arızalandı.

Gürcan A. |

2013 ağustos ayında forum İstanbul Teknosa mağazasından Samsung 46' f6470 model tv aldım. Geçen hafta daha bir yılını doldurmadan arızalandı. Şikayet bildiriminden 5 gün sonra servis geldi ve evin içinde tamir etmeye çalıştılar. Tv açıldı ancak bu defa da ledler yanmış ve yine Samsung ev sinema sistemine ses çok kısık geliyor kanal yayınlarından.

Müşteri hizmetlerini aradım ve değişim talep ettim çünkü 3 farklı sorunumuz var, ancak hala inatla tamir yoluna gitmeye devam ediyorlar. 4 arızayı tamamlaması lazımmış değişim için demek ki bizim bu süre içinde aylarca mağdur olmanızın hiçbir önemi yok. Bekleyin bir daha bozulsun. Ev sinema sistemi ve buzdolabını da Samsung'dan aldım ya yazık!

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  17:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Temmuz
  22:55

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi