Samsung Türkiye Müşteri Memnuniyetsizliği!

Erdem A. |

Geçtiğimiz yaz sürekli arızalar nedeniyle klimamı kullanamadım. En son açtığım arıza kaydına gelmemelerine rağmen gelmiş gibi işlem yapmışlar. Klima soğutmuyordu bu kış sonunda kaloriferlerimiz sönünce fark ettik ki ısıtmıyor da. Süs olarak duran klimanın garanti sürecindeki 6'dan fazla arızası nedeniyle seçimlilik hakkım gereği para iadesi talep ettim. Ancak yine reddedip onarım çıkarmışlar. Bunlarla uğraşmanın vakit kaybı olduğunu anladım. Garanti süreci bitince tüketici mahkemesine başvuracağım. Son 1,5 yılda yaşadığım süreci ayrıntılı bir şekilde ve belgeleriyle birlikte yazdım. Belgeler hariç 10 sayfacık oldu, şimdi bir tercüman bulup bunu ingilizceye çevirmek kaldı, Güney Kore için.

Etiketler :

Soğutma Problemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem A.
  12 Mayıs
  15:33

  Kalitesizliğinizi bir kez daha göstererek numaramı engellemişsiniz. Tebrik ediyorum.

 • Erdem A.
  29 Nisan
  11:05

  10.43 te firmaya iletilmiş, 10.45 te copy-paste mesajlarını yazmışlar. Bari ne yazdığını okuyun copy-paste yapmadan önce:D

 • 28 Nisan
  10:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Erdem A.
  27 Nisan
  23:16

  www.samsung. Co. Kr/ adresinden sizler de burada yaşatılan sıkıntılar yaşadığınızı ve markalarını ne duruma düşürdüklerinden bahsedebilirsiniz.