Samsung Tüm Renkler Pembeleşti!

Çisem Ü. |

Telefonum Samsung Galaxy SII. Telefonumu koruyarak kullanıyorum, ama bu akşam farkettim ki ekranın sağ alt köşesinden başlayıp yukarı doğru gittikçe yayılan bir pembelik var. 1-2 güne kadar tüm ekranı kaplayacağını biliyorum ; çünkü aynı şey 3 ay önce de başıma gelmişti. 300 TL masrafla yeni ekran taktırmıştım. Şimdi tekrar aynı ücreti ödemek istemiyorum .

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ağustos
  10:42

  1976924 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 26 Ağustos
  18:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi