Samsung Tüketici Hakları Kararına Uymuyor.

Sefa B. |

1 sene önce aldığım laptopta kaynaklanan hatadan dolayı Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurdum ve tarafıma para iadesi kararı çıktı. Belgeleri gönderip itiraz süresinin dolmasını bekledim. Fakat 40 gün geçmesine rağmen Samsung 'tan bir haber alamıyorum. Aradığımda çözüm olarak icraya verin diyorlar. Böyle bir firma olamaz.

Orada çalışan bir bayanın kullandığı cümle aynen şu. " Mahkeme kararları Samsung'u bağlamaz, Samsung istediği zaman değişim ve iade yapar" Kendisini TC Devletinin hukukundan üstün gören bu firma, 1 senedir beni mağdur etti ve dediğim gibi çözüm olarak elinizde karar varsa icraya başvurun dediler. Çalışanlar bilgisiz firma sorumsuz.

Etiketler :

Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  13:37

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Sefa B.
  01 Aralık
  11:37

  elimdeki mahkeme kararıyla gittim ve paşa paşa ödediniz paramı. bundan sonra firmanızın yakınından geçmem.

 • 28 Kasım
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr