Samsung Tüketici Hakem Heyetinin Kararına Uymuyor!

Yunus Ö. |

Ssamsung cep telefonu gt-s5300 pocket aldım. İlk aldığım 10.gün servise gönderdim. 1 hafta sonra geldi. Ama 1 haftaya kalmadı tekrar gönderdim. Yetkili servis dışı bir yerde bakılmış ve Samsung servis fişi kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradım iade veya değişim istedim yapamayız dediler. Bende Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Telefonun iadesi ve ücret iadesine karar verdiler. İtiraz süresi doldu ama bana dönüş yapmadılar. Elimde yasal karar var dönüş olmaz ise icra ya vermem söylendi. Samsung' u ben aradım ama cevap alamadım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  13:45

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Ekim
  21:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,