Muhammed Ömer G. Teşekkür Mesajı

Şikayetim değerlendirildiği için teşekkür ederim. Samsung LED TV almayı düşünüyorum, fakat o bayiiden almayacağım çok yüksek ihtimalle.

Samsung Teslimatı Zamanında Yapmadı.

Muhammed Ömer G. |

Geçen hafta Karataş/Gaziantep Samsung bayiinden buzdolabı için pazarlık yaptım. Uzun bir pazarlıktan sonra ürünün fiyatını 2000 TL. 6 taksit olarak anlaştım. Sorumlu personel elimde bulunan bayii kataloğuna bu şartları kendi eliyle yazdı. Ücreti ödeyip ürünü almak için eşim bayiiye gittiğinde, ürün fiyatına 2100 TL denildi. Hatta bayiinin müdürü bizimle ilgilenen personeli izinsiz indiriminden dolayı uyarmış. Neyse ödemeyi erkenden yapın, dolabı hemen getirelim dediler. Ödemeyi yaptık. Sağ olsunlar yine dedikleri tutmadı. Servis yetişmedi diye göndermediler. Ertesi gün öğleden önce getireceğiz demelerine rağmen öğlenden sonra hala gelmedi.

Etiketler :

Bayi Personel Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed Ömer G.
  16 Haziran
  13:25

  Şikayetim değerlendirildiği için teşekkür ederim. Samsung LED TV almayı düşünüyorum, fakat o bayiiden almayacağım çok yüksek ihtimalle.

 • 12 Haziran
  14:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr